+421 944 262 360Po-Čt 10.00-17.30, Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Kolobežky Kolobežky klasické Kolobežky pre šport a tréning Kolobežky pre šport veľkosť kolies 26/20

Kolobežka KOSTKA TOUR MAX (G7) - limitovaná edícia 25 rokov

Kolobežka KOSTKA TOUR MAX (G7) - limitovaná edícia 25 rokov

Doprava zadarmo
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 14435|Značka: Kostka

Športové. Turistická. Limitovaná! Pre ľahkú mobilitu aj voľný čas. Najobľúbenejšia turistická Kolobežka KOCKA TOUR MAX v 7. generácii pre dospelých s 26/20 veľkými kolesami.

Zvolte variantu:

645,70 € s DPH
  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Kolobežka KOSTKA TOUR MAX (G7) - limitovaná edícia 25 rokov:

Športové. Turistická. Limitovaná! Pre ľahkú mobilitu aj voľný čas. Najobľúbenejšia turistická Kolobežka KOCKA TOUR MAX v 7. generácii pre dospelých s 26/20 veľkými kolesami. Jej univerzalita ju predurčuje zdolať akýkoľvek povrch, ktorý sa pred vás postaví. Či už ide o spevnený povrch, ľahký terén alebo dlažobné kocky. Predné 26-palcové kolo perfektne viede jazdnú stopu, zabezpečuje stabilitu a prekonáva nerovnosti. Navyše k dispozícii v novom, limitovanom farebnom prevedení.
 

7. generácia. Limitovaná. Unikátna.

Náš príbeh sa začal písať na Vianoce v roku 1998, keď Marek Kostka navrhol a vyrobil prvý kolobežku pre svojho syna. Od tej chvíle už 25 rokov spoločne tvoríme svet kolobežiek. K tomuto výročiu sme pre vás pripravili limitovanú edíciu. Kolobežky sú vyrobené vo špeciálnych farbách Magic Black a Magic White, ktoré výborne podčiarkujú komponenty v červenom eloxe doplnené laserovým popisom. Štítky, vyrobené z medi, majú schopnosť meniť svoj vzhľad v priebehu času, ktorý postupne zachytáva váš osobný príbeh. Oslávte s nami 25 rokov s touto unikátnou limitovanou edíciou a prijmite naše pozvanie do novej etapy kolobežkového sveta.

*Štítky a figúry sú vyrobené z medi a ich vzhľad sa mení v priebehu času, zmena vzhľadu nie je vadou
 

Športová. Turistická. Pre mobilitu aj voľný čas.

To je zbrusu nová a revolučná kolobežka KOSTKA TOUR MAX (G7). Jej univerzalita ju predurčuje zdolať akýkoľvek povrch, ktorý sa pred vás postaví. Či už ide o asfalt, ľahký terén alebo dlažobné kocky. Budete pripravení na výlet aj mestskú džungľu. Predné 26-palcové kolo perfektne viede jazdnú stopu, zabezpečuje stabilitu a prekonáva nerovnosti. Ne nadarmo sa jedná o najpredávanejší model kolobežky KOSTKA.
 

Hybridná technológia. Tuha. Ľahká. Tlmiace vibrácie.

Náš mimoriadne vyspelý a odolný rám je navrhnutý pre prirodzené tlmenie vibrácií, v kombinácii s novou vidlicou KOSTKA AERO vyrobenou z leteckého hliníka, vytvárajú dokonalú kombináciu tuhosti, tlmenia vibrácií a zároveň maximalizáciu zrýchlenia. Výsledkom je o 35 % znížená hmotnosť prednej časti, ktorá poskytuje rýchlejší a plynulejší zážitok z jazdy pri každom odraze. Vďaka elegantnému dizajnu s kapkovitým profilom je minimalizovaný aerodynamický odpor.


Pevné osy. Nový štandard.

Vstúpte do budúcnosti s 12 milimetrovými pevnými osami KOSTKA na vašej kolobežke - poskytujúcimi zvýšenú torznú a podélnu tuhosť a stabilitu. Unikátny systém odnímateľných plovúcich koncoviek KOSTKA Mag Ends v zadnej časti rámu zabezpečí presné uloženie kola a jedná sa o ďalší identický prvok. Vďaka pevnému spojeniu získate vyššiu pevnosť a tuhosť konštrukcie, to znamená lepšiu ovládateľnosť a odolnosť rámu s vidlicou. Vychutnajte si presné riadenie pri každej jazde. Privítajte nový štandard pevných os u kolobežiek.
 

Predstavec ako klenot. Doplňky ako bonus.

Nový ľahký frézovaný predstavec Kostka SK 2822 S2 z ľahkej vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny je vybavený jedinečným riešením pre rýchlu montáž doplnkov, ako sú tašky, držiaky vodítka a ďalšie príslušenstvo. Optimalizáciou sa nám podarilo dosiahnuť zníženie hmotnosti o 15 %. Náš odkaz sme na predstavec vtisli laserovým gravírovaním a vždy tak budete vedieť, kde sa vaša kolobežka narodila.
 

Farby odrážajú osobnosť.

Limitka Tour Max G7 je teraz k dispozícii v dvoch nových farbách.
Magic Black
Magic White

Tieto dve nové farby dodávajú kolobežke celistvý a vyvážený vzhľad, ale takisto umožňujú každému jazdcovi vyjadriť svoj jedinečný štýl. Magic Black je tmavá a tajomstvom zahalená výrazná farba, zatiaľ čo Magic White symbolizuje čistotu, harmóniu a jasnosť. S týmito novými farbami sa KOSTKA Tour MAX G7 stáva nielen praktickým dopravným prostriedkom, ale tiež módnym doplnkom, ktorý pritiahne pozornosť všetkých okoloidúcich.
 
kolobezka-kostka-tour-max-g7-limitovana-edice-25-let
 

Rám overený generáciami.

Rám s zvýšenou tuhosťou, vychádza z overenej konštrukcie, ponúka tak perfektné jazdné vlastnosti spolu s nezabudnuteľným jazdným zážitkom. Hlavný rámový profil v tvare „kapky“ poskytuje vynikajúce aerodynamické vlastnosti a stal sa tak tiež neoddeliteľnou súčasťou typického vzhľadu kolobežiek KOSTKA. Zväčšený priestor pre jazdca, optimálna tuhosť a elegantné línie sú základné elementy rámu novej generácie.
 

Bez otrhaných členkov a s funkčnými prvkami.

Integrovaný otvor pre stojan, predná vzpera, špeciálne spoje pre zvýšenie tuhosti a odolnosti rámu pri kontakte s nerovnosťou sú už štandardom, na ktorý sme právom hrdí. V rámci zvýšenia vášho pohodlia sme kolobežku postavili na zuženej koncepcii rámu s 65 mm širokým nábojom. Toto riešenie spolu so zapustenou osou zadného kola zabráni kontaktu odrazovej nohy s kolobežkou, čo pozitívne ovplyvní celkový jazdný komfort. Nerezové adhézne prvky na hornom povrchu stupátka zabezpečujú dlhodobú životnosť nášlapnej plochy a protišmykové vlastnosti.
 

Kolesá a náboje. S nízkym valivým odporom.

Vlastná konštrukcia nábojov KOSTKA bola vyvinutá s ohľadom na vysokú funkčnosť a jednoduchú údržbu. Inovatívne plovúce uloženie vysoko kvalitných japonských ložísk s nízkym trením zaručuje presné vymedzenie vôlí, a preto nie je nutné vykonávať zložité nastavenie náboja. Možnosť jednoduchého vyjmutia koncoviek nábojov umožňuje jednoduchú údržbu. Priamy výplet s nerezovými paprskami Sapim zaručuje vysokú tuhosť.
 

Keď na plášťoch záleží.

Plášte Schwalbe Marathon Racer sú najľahšími plášťami v ich kategórii. Špeciálna kaučuková vrstva zosilnená dvojitou nylonovou membránou zabezpečuje ochranu proti defektu. Zmes SpeedGrip z prírodného kaučuku zaručuje vynikajúce jazdné vlastnosti s minimálnym valivým odporom. Plášte sú opatrené bočným reflexným pruhom a je možné ich hustiť vysokým tlakom. Voľba plášťov je u kolobežiek jeden z hlavných aspektov komfortnej a jednoduchej jazdy bez zbytočnej námahy.
 

Riadenie, ktoré vás nadchne.

Vďaka ergonomickým riadidlám KOSTKA FBH 680-50 Al Wings, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre kolobežku, spoznáte ten pravý komfort. Koncovky riadidiel sú uzpôsobené vašim zápästiam a prirodzenému úchopu, nedochádza tak k zbytočnému namáhaniu zápästí. Tvar riadidiel tiež poskytuje dodatočný priestor pre odraz. Silikónové madlá tlmočia mikrovibrácie vznikajúce pri jazde. Nové polointegrované hlavové zloženie zabezpečuje ešte tuhšie a presnejšie uloženie vidlice v ráme.
 

Je bezpečná.

Kvalitné brzdy Shimano 4000 spolu s dvoustennými ráfkami so zosilnenou stenou a sústruženou brzdnou plochou pre zvýšený brzdný účinok, zaručujú maximálnu bezpečnosť a presné dávkovanie brzdného úsilia. Ergonomické páčky poskytujú dokonalý komfort. Brzdy sú navyše ľahko údržbu a nastavenie a navyše sú veľmi odolné voči vonkajším vplyvom.
 

Odraziť. Přizvednout.

Zadný doraz pate zabezpečí pevné a presné postavenie stojnej nohy. Je vyrobený frézovaním z vysokopevnostnej zliatiny hliníku. Použitie nájdete pri odraze alebo prizvednutí kolobežky nohou pri prekonávaní prekážok, napríklad obrubníkov. Jeho tvar je optimalizovaný pre všetky druhy obuvi. Je tiež možné ho úplne odstrániť. Doraz pate prináša predĺženie nášlapnej plochy a zväčšenie priestoru pre jazdca, váš odraz a výmena nôh tak bude o niečo jednoduchšia.
 

Nechajte sa jednoducho okúzliť.

Pozoruhodné detaily, ktoré vás ohromia. Logá z mediálnych štítkov alebo laserové gravírovanie komponentov. Riešenie, ktoré dodáva kolobežke osobitý vzhľad a dotyk luxusu. Vašu bezpečnosť podporia reflexné prvky umiestnené na jednotlivých častiach kolobežky. Všetko podčiarknuté precíznym dielenským spracovaním.
 

Špičkové technológie. Česká výroba.

Využívame najmodernejšie technológie od návrhu a tvorby parametrického počítačového modelu kolobežky, testovania až po kompletnú výrobu, takže si môžeme dovoliť pracovať aj s tými najjemnejšími nuansami konštrukcie a spracovania. Výroba prebieha tzv. „in-house“, vďaka tomu máme všetko pod kontrolou. Vybavte sa na cesty. Vyberte si z jedinečného ekosystému doplnkov Kostka navrhnutých priamo pre vašu kolobežku a buďte pripravení na akúkoľvek situáciu, ktorá môže nastáť. Vybírať môžete z brašien, blatníkov, držiakov, stojanov, svetiel a ďalšieho príslušenstva, ktoré vám zabezpečí dokonalý požitok z vášho objavovania nových zážitkov a spomienok.

Základné špecifikácie
Hmotnosť: 8,7 Kg
Nosnosť rámu: 150 kg
Dĺžka: 1720 mm
Výška: 980 mm
Svietlosť nášlapu: 50 mm
Výška nášlapu: 76 mm
Dĺžka nášlapu: 440 mm
Rozvor kolies: 1150 mm
Veľkosť predného kola: 26"
Veľkosť zadného kola: 20"
Šírka riadidiel: 680 mm

Vybavenie
Vidlica: KOSTKA Aero V2610 Al
Predstavec: KOSTKA SK 2822 S2
Riadidlá: KOSTKA FBH Wings 680-50 Al
Brzdy: Shimano 4000
Madlá: Silikónové
Hlavové zloženie: A-Head Semi-integrované
Ložiská (Náboje): Priemyselné
Ráfky: Dvoustenné - DRAGON
Obutie: Schwalbe Marathon Racer
Duše: Autoventilek
Paprsky: Nerezové - čierne
Zátky: Plastové odrazové
 
kolobezka-kostka-tour-max-g7-limitovana-edice-25-let

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Kolobežka KOSTKA TOUR MAX (G7)

Športové. Turistická. Pre ľahkú mobilitu aj voľný čas. Najobľúbenejšia turistická Kolobežka KOSTKA TOUR MAX v 7. generácii pre dospelých
skladom (2 ks)
645,00
doprava zadarmo