+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Kolobežky Doplnky pre kolobežky Blatníky pre kolobežky

Predný blatník pre kolobežku Kostka 26 Alu

Predný blatník pre kolobežku Kostka 26 Alu

-19%
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 10301|Značka: Kostka

Blatník Kostka je určený výhradne pre kolobežku. Jeho konštrukcia sa od bežne používaných blatníkov pre bicykle zásadne líšia.

Zvolte variantu:

17,00 € s DPH
20,96 € / Ušetríte: 3,96 € (-19%)

Ospravedlňujeme sa, ale bohužiaľ tento tovar nie je možné zaslať na Slovensko.

100+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Predný blatník pre kolobežku Kostka 26 Alu:

Blatník Kostka je určený výhradne pre kolobežku. Jeho konštrukcia sa od bežne používaných blatníkov pre bicykle zásadne líšia. Blatník  nie je len užitočným doplnkom každej kolobežky, ale dotvára aj jej celkový design.Tělo blatníka vyrobené zo zliatiny hliníka je s rámom kolobežky spojené nerezovým spojovacím materiálom. Pre maximálnu životnosť a pevnosť blatníka bol použitý špeciálny nami vyvinutý a testovaný profil, ktorý je zakončený praktickou gumovou zásterkou. Z pohľadu dizajnu ide o dokonale padnúce diel, ktorý vyzerá, akoby sa rodil spolu s kolobežkou. Inovatívna konštrukcia zadného blatníka  spolu s novým spôsobom jeho uchytenie, pomocou profilované oceľové vzpery, významným spôsobom zvýšili tuhosť aj pevnosť, toľko potrebné pri jazdách v nerovnom teréne. Súčasne bola znížená aj nepríjemná rezonancie a vibrácie, ktoré u kolobežky vznikajú v oveľa vyššej miere než u kolies.

Všetky výrobky Kostka sú vyrábané s ohľadom na každý detail a celkovú eleganciu. Blatník do ucelenej rady Kostka produktov dokonale padne a kolobežku vhodne dopĺňa.

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole