+421 944 262 360Po-Čt 10.00-17.30, Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Prečo je výhodné nakupovať na Manvel.sk?

Dlhoročné skúsenosti
Online predajom športových potrieb sa zaoberáme už od roku 2006. Šport nás osobne baví, vďaka tomu vyberáme do predaja len kvalitné a preverené výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Nie sme žiadna predajná "rýchlokvaska", ale snažíme sa byť dlhoročný spoľahlivý partner v oblasti predaja športových potrieb.
Individuálny prístup k zákazníkovi
Nechceme byť "strojovými chrličmi" tovaru a každý rok len plniť tabuľky ziskov za každú cenu. Naopak preferujeme osobný prístup, snažíme sa poradiť a sme radi za každú spätnú väzbu, hoci aj negatívnu, čo je pre nás investícia do budúcnosti, ktorá nám pomáha vylepšiť naše služby.
Sme pripravení kedykoľvek poradiť či pomôcť so správnym výberom vyhovujúceho produktu.
Tovar priamo od výrobcu
Garantujeme jasný pôvod tovaru, ktorý získavame priamo od výrobcu bez ďalšieho prostredníka, čím môžeme ponúknuť veľmi atraktívnu cenu a zároveň istotu kvality značky. Preto si môžeme dovoliť poskytnúť vám rozšírenú záruku a garanciu kompletného servisu. Vďaka týmto kvalitným službám sme získali niekoľko prestížnych certifikátov autorizovaného predajcu.
Záručný aj pozáručný servis
Prodáním tovaru naše služby nekončia!
Naši vyškolení technici sa postarajú o váš zakúpený tovar aj po ukončení záruky.
Rozšírená záruka na tovar
Keďže našim výrobkom veríme, tak pri vybraných produktoch ponúkame nadštandardnú záruku. Táto informácia je vyznačená na detaile tovaru ikonou s vypísaným údajom dĺžky záruky v mesiacoch. A tiež je následne vyznačená na daňovom doklade, ktorý dostanete k zakúpenému tovaru. Takže sa nemusíte báť, že o záruku prídete a s kľudom sa môžete na tieto produkty spoľahnúť a zakúpiť je u nás.
(U značky Insportline sa rozšírená záruka 50 alebo 120 mesiacov vzťahuje na rám stroja)
(U ostatných značiek, pokiaľ nie je uvedené inak, je záruka na kompletný výrobok)
Garancia rýchleho vrátenia peňazí za tovar
Ak vám výrobok nevyhovuje, možno ho vrátiť bez udania dôvodov do 14 dní od zakúpenia.
V drvivej väčšine prípadov garantujeme vrátenie peňazí obratom ešte ten istý deň, keď tovar obdržíme späť, vo výnimočných prípadoch najneskôr do troch pracovných dní.
Peniaze vraciame vrátane dopravného tj. kompletnú čiastku vydanú za objednávku.
Výmena veľkosti zadarmo
Nesedí vám veľkosť kolieskových alebo zimných korčulí? Alebo si nie ste istí, že vám zvolená veľkosť nebude sedieť? Žiadny problém!
Zašlite nám tovar späť až do 30 dní od zakúpenia, my vám späť zadarmo pošleme inú vybranú veľkosť.
Podmienkou je zaslanie tovaru v nepoužitom stave a pôvodnom obale. Službu výmeny veľkosti zadarmo možno využiť len raz.
Rýchla doprava zadarmo
Pri nákupe tovaru nad čiastku aktuálne ceny dopravy je po celej SR zadarmo. Pretože je rýchlosť pre nás dôležitá, skladový tovar objednaný do 13:00, expedujeme ten istý deň s doručením zvyčajne do 48 hodín (podľa zvolenej prepravnej služby).
Priemerná doba dodania objednávky je u nás 2,3 dňa od objednania.
Vlastný sklad
Všetky informácie o dostupnosti tovaru sú online v reálnom čase napojené na náš sklad.
Takže produkty označené "skladom" vrátane počtu kusov sú skutočne fyzicky u nás, nie niekde u tretej strany či inom skladu.
Nákup bez registrácie
Pre nákup na eshope nie je nutná registrácia. Tovar možno ľahko nakúpiť len zadaním kontaktných údajov nutných pre doručenie tovaru.
Registráciu nechávame na vašom uvážení, je dobrovoľná a prináša výhody možnosti kontrolovať stav priebehu vybavenia objednávky, následne možnosti stiahnutia elektronických návodov a daňových dokladov. A samozrejme pri ďalšom nákupe nie je nutné už znova zadávať osobné údaje.
Bezpečnosť nákupov
Všetka dátová prevádzka eshopu prebieha cez zabezpečené pripojenie SSL chránené kryptografickými šifrovacími kľúčmi vydane certifikačnou autoritou.
Kontrolu funkčnosti zabezpečeného prenosu zistíte zobrazením zelenej ikony zámku v ľavom hornom rohu adresného riadku vášho prehliadača.
V prípade registrácie (nie je povinná) pri nákupe je zadané heslo pre prihlásenie uložené zašifrovanie a navyše je "osolené" pridaním náhodne vygenerovaného reťazca pre nemožnosť jeho prípadného zneužitia. Takže ho nemožno už spätne nijako získať ani pri jeho prípadnom úniku. Bepečnost vašich dát je pre nás prioritou.


Poslední změna: 27.03.2023-14:46:52