+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Kolobežky Kolobežky klasické Kolobežky pre šport a tréning Kolobežky pre šport veľkosť kolies do 20/20

Kolobežka Mibo Mastr

Kolobežka Mibo Mastr

Katalogové číslo: 11203|Značka: Mibo

Veľmi skladná a veľmi pohodlná kolobežka, ideálne na presuny po meste, ale aj vhodná na dlhšie cesty a výlety. Určená deťom približne od 8rokov a dospelým až do výšky postavy 200 cm. Pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a zároveň skladnú kolobežku.

Zvolte variantu:

402,90 € s DPH

10+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Kolobežka Mibo Mastr:

Veľmi skladná a veľmi pohodlná kolobežka, ideálne na presuny po meste, ale aj vhodná na dlhšie cesty a výlety. Určená deťom približne od 8rokov a dospelým až do výšky postavy 200 cm. Pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a zároveň skladnú kolobežku. Jednoduchá montáž po zakúpení:
Vďaka precíznosti výroby  stačí u kolobežky po vybalení z kartónu narovnať skladací mechanizmus a riadidlá. Dotiahnuť a následne ihneď vyraziť na prvú jazdu!

Ručne vyrábaný oceľový rám zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti a perfektný prenos odrazové sily. Kolobežke je pri výrobe venovaná veľká starostlivosť a všetko je vyladené do najmenšieho detailu. Praktický stojan, ktorý možno pohodlne sklápať nohou, je už súčasťou kolobežky, čo u iných výrobcov nie je obvyklé. Pevné dvojstenné ráfiky a priamy výplet je zárukou kvalitného prenosu síl na vozovku bez zbytočných strát. Samozrejmosťou sú kvalitné ložiskové náboje. Veľmi účinné brzdy Shimano sa bežne používajú v cyklistike. Nízka výška nášľapu zaisťuje pohodlie pri jazde. Patentovaný skladací mechanimus, vďaka ktorému je zloženie a rozloženie kolobežky otázkou niekoľkých sekúnd. Predné a zadné kolesá s rozmerom 16 "zaisťujú rovnomerné rozloženie síl pri brzdení, čím kolobežka nemá vzadu tendenciu" ostreľovať ".

Krátko z histórie značky:
Značka MIBO sa pýši dlhoročnou tradíciou. Břetislav Michálek, hlavná osoba firmy, založil značku už v roku 1998, ale sám začal opravovať a vyrábať kolobežky už od roku 1968. Čo samo o sebe svedčí o isté znalosti remesla. MIBO stále pokračuje v pôvodnej ručnej "garážové výrobe", ktorú už dnes nepoužíva prakticky takmer žiadny iný výrobca, pretože je pre nich príliš zložitá a časovo náročná. MIBO má svoje vlastné strojárov, zváračov, mechaniky, ktorí každú kolobežku veľmi starostlivo, s presnosťou na milimetre, konštruujú od začiatku až do konca.
Všetky ich kolobežky majú typický originálny vzhľad - hranatý, ostrý profil, prehnuté stúpadlo, rovnako tak i krk.
Vďaka tomuto osobnému prístupu k výrobe každého kusu sú kolobežky naozajstným unikátom a kto raz so značkou MIBO začne, už potom sa od nej nedokáže odlúčiť.

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Kolobežka Mibo Royal

Rýchla, bezpečná a stabilná aj pre ľahký terén. Určená deťom od 12 rokov a dospelým do 200 cm. Veľmi
skladom (3 ks)
439,60
varianty
doprava zadarmo
Predĺžená záruka

Kolobežka Kickbike Clix

Revolučná skladacia kolobežka Kickbike Clix. Ideálna na presuny po meste. Ľahký hliníkový rám. Jednoduchá skladnosť. Váha len 7,8 kg.
skladom (2 ks)
439,60 €429,00
-2%
doprava zadarmo

Kolobežka Mibo Royal Disc kotúčové brzdy

Rýchla, bezpečná a stabilná aj pre ľahký terén. Určená deťom od 12 rokov a dospelým do 200 cm. Veľmi
skladom (1 ks)
568,30
doprava zadarmo
Predĺžená záruka

Skladacia kolobežka Kostka Rubik 4

Model Kostka Rubik ocení každý kto potrebuje kolobežku prevážať v aute, autobuse vo vlaku skladací systém oceníte aj do
do 3-5 dnů
423,43 €402,90
-5%
AKCIA
doprava zadarmo