+421 944 262 360Po-Pia 10.00-17.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Športové potreby Športová výživa Spaľovače tukov

Nutrend Synephrine 60 kapslí

Nutrend Synephrine 60 kapslí

-20%
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 11744|Značka: Nutrend

125 mg extraktu z rastliny Citrus aurantium v jednej kapsuli, čo predstavuje dennú dávku 10 mg synefrínu. Pridaný extrakt z rastliny Citrus aurantium (8% synefrín) v tomto produkte podporuje metabolizmus tuku.

do 6-8 dní

7,50 € s DPH
9,33 € / Ušetríte: 1,83 € (-20%)

20+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0

Nutrend Synephrine 60 kapslí:

125 mg extraktu z rastliny Citrus aurantium v jednej kapsuli, čo predstavuje dennú dávku 10 mg synefrínu. Pridaný extrakt z rastliny Citrus aurantium (8% synefrín) v tomto produkte podporuje metabolizmus tuku. Odporúčané použitie ako v pokojovej fáze dňa bez aktivity, tak aj pri fyzickej aktivite.
10 mg synefrínu v jednej kapsule

SYNEPHRINE je určený pre:
pre neaktívne jedinca i pre intenzívne trénujúcich športovcov


Odporúčané dávkovanie produktu SYNEPHRINE: 1 kapsulu užite 30 minút pred fyzickým výkonom. Kapsulu je možné pred výkonom kombinovať s produktmi na báze karnitínu. Maximálne 1 kapsula denne. Neužívajte pred spaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Upozornenie: Doplnok stravy.
Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

SYNEPHRINE zloženie:
maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8% synefrínu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý).

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole