+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Outdoor Spacáky Spacie vaky Outdoor

Spacák Husky Maestro -7°C

Spacák Husky Maestro -7°C

Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 1355|Značka: Husky

Spacák Husky MAESTRO. Klasika s najširším uplatnením vo všetkých troch turistických sezónach. Určený najmä na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy.

do 3-5 dní - do 11.3. u vás

73,00 € s DPH

30+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Spacák Husky Maestro -7°C:

Spacák Husky MAESTRO. Klasika s najširším uplatnením vo všetkých troch turistických sezónach. Určený najmä na výlety do prírody, vodácku turistiku, ale aj treking od jari až do zimy. V spacom vaku Maestro -7 ° C môžete bez obáv nocovať od jari až do konca jesene. Je prispôsobený na to, aby vás ani prízemné mrazíky nikdy nezaskočili. Na tento takmer klasický trojsezónny model boli použité veľmi kvalitné materiály, ktoré zaisťujú bezvadný teplotný komfort a pohodlie. Bude sa tak hodiť najmä vodákom, milovníkom trekingu či klasické turistiky a samozrejme nielen im. Súčasťou je aj tu systém pravého a ľavého zipsu, sťahovanie okolo hlavy, obojstranný zips, ale aj ďalšie nevyhnutnosti ako napríklad zatepľovací golier, vrecká na drobnosti či kompresný obal.
Video pro Spacák Husky Maestro -7°C:

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Spacák Husky Ruby modrá

Spacák Husky Ruby. Ruby je novinkou medzi outdoorovými spacákmi Husky. Použité výrobné materiály zaručia komfort aj pri ľahkých mrazoch.
dočasně nedostupné
87,42 €85,00
-3%