+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Športové potreby Rozbalené - 2. akosť

Kolobežka Mibo Universe žltá - vystavené

Kolobežka Mibo Universe žltá - vystavené

Katalogové číslo: 13128|Značka: Mibo

Perfektná kolobežka vhodná pre športové aj rekreačné nadšencov. Konštrukčne je posadená medzi obľúbený model Malaga a cestné GT, čím získava to najlepšie z oboch modelov. Je vhodná aj pre menšie postavy.

skladom 1 ks - 2.12. u vás

351,60 € s DPH
409,03 € / Ušetríte: 57,43 € (-14%)
  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Kolobežka Mibo Universe žltá - vystavené:

Perfektná kolobežka vhodná pre športové aj rekreačné nadšencov. Konštrukčne je posadená medzi obľúbený model Malaga a cestné GT, čím získava to najlepšie z oboch modelov. Je vhodná aj pre menšie postavy.

Tovar je zaradený do kategórie TOVAR ROZBALENÝ z dôvodov:
Kolobežka bola vystavena na predajni.
Prehliadnuté servisným technikom. Kolobežka je v 100% stave, bez opotrebenia či poškodenia, vrátane príslušenstva.
Záruka 60 mesiacov.


Rám vychádza zo cestného modelu GT a kolesá veľkosti 26/20 (rovnaké ako Malaga) zaisťujú úplne perfektný vlastnosti pre dlhé jazdy a dobrú ovládateľnosť. Predvídateľné riadenie, nízky a komfortné odraz, nájazdová hrana stúpadlá pre lepší prejazd ľahkým terénom. Týmto vznikla univerzálna kolobežka MIBO Universe, ktorá uspokojí ako rekreční, tak i najnáročnejšie kolobežkárov a je vhodná ako na jazdu po asfalte tak aj mimo neho.
Určená pre deti od 13 rokov až po dospelých s výškou postavy do 190 cm.

Nosnosť: 150kg
Brzdy: Shimano
Predstavec: Force
Náboje: Novatec

Jednoduchá montáž po zakúpení:
Vďaka precíznosti výroby, stačí na kolobežku po vybalení z kartónu len nasadiť kolesá a riadidlá. Dotiahnuť a následne ihneď vyraziť na prvú jazdu!

Kolobežky MIBO sú vhodné nielen pre pretekárov, ale pre všetkých, ktorí majú radi rýchlu jazdu na kvalitnú kolobežke. Ručne vyrábaný oceľový rám zaisťuje vynikajúce jazdné vlastnosti a perfektný prenos odrazové sily. Kolobežke je pri výrobe venovaná veľká starostlivosť a všetko je vyladené do najmenšieho detailu. Praktický stojan, ktorý možno pohodlne sklápať nôh, je už súčasťou kolobežky, čo u iných výrobcov nie je obvyklé. Pevné dvojstenné ráfiky a priamy výplet je zárukou kvalitného prenosu síl na vozovku bez zbytočných strát. Samozrejmosťou sú kvalitné ložiskové náboje. Veľmi účinné brzdy Shimano sa bežne používajú v cyklistike. Nízka výška nášľapu zaisťuje pohodlie pri jazde. Skrátka, kolobežku MIBO Universe musí mať každý správny kolobežkárov!

Krátko z histórie značky:
Značka MIBO sa pýši dlhoročnou tradíciou. Břetislav Michálek, hlavný chrbticu firmy, založil značku už v roku 1998, ale sám začal opravovať a vyrábať kolobka už od roku 1968. Čo samo o sebe svedčí o isté znalosti remesla. MIBO stále pokračuje v pôvodnej ručnej "garážové výrobe", ktorú už dnes nepoužíva prakticky takmer žiadny iný výrobca, pretože je pre nich príliš zložitá a časovo náročná. MIBO má svoje vlastné strojárov, zváračov, mechaniky, ktorí každú kolobežku veľmi starostlivo, s presnosťou na milimetre, konštruujú od začiatku až do konca.
Všetky ich kolobežky majú typický originálny vzhľad - hranatý, ostrý profil, prehnuté stúpadlo, rovnako tak i krk.
Vďaka tomuto osobnému prístupu k výrobe každého kusu sú kolobežky naozajstným unikátom a kto raz so značkou MIBO začne, už potom sa od nej nedokáže odlúčiť.

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Kolobežka Mibo Universe

Perfektná kolobežka vhodná pre športové aj rekreačné nadšencov. Konštrukčne je posadená medzi obľúbený model Malaga a cestné GT, čím
skladom (3 ks)
409,00
varianty
doprava zadarmo
Predĺžená záruka