+421 944 262 360Po-Pia 10.00-17.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Športové potreby Vodné športy Potápačské masky

Spokey BORNEO Sada na šnorchlovanie maska + šnorchel

Spokey BORNEO Sada na šnorchlovanie maska + šnorchel

Katalogové číslo: 12901|Značka: Spokey

Sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel Spokey BORNEO s jedinečnými sklami v tvare sĺz - ich tvar zväčšuje pozorovací uhol ako horizontálne, tak vertikálne!

skladom 3 ks - 3.12. u vás

13,60 € s DPH
17,69 € / Ušetríte: 4,09 € (-23%)

10+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Spokey BORNEO Sada na šnorchlovanie maska + šnorchel:

Sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel Spokey BORNEO s jedinečnými sklami v tvare sĺz - ich tvar zväčšuje pozorovací uhol ako horizontálne, tak vertikálne!šnorchlovanie #veSpokeyStylu

Bez špecializovaného vybavenia môže byť ťažké obdivovať krásu podmorského sveta a jeho magickú flóru a faunu. Šnorchlovacie sady boli vytvorené špeciálne pre milovníkov podvodného dobrodružstvo! Vďaka nim bude šnorchlovanie, teda šport, ktorý spočíva v plávaní na hladine vody s ponorenou tvárou do vody a pozorovanie podvodného života, ešte lepšie!

Čierna farba masky zabezpečí, že silikón nezožltne

Šnorchlovacie maska Spokey BORNEO je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú bezpečnosť pod vodou a zaisťujú dlhé a uspokojivé používania. Jej tvar a lícnice s opaskom sú vyrobené zo silikónu, ktoré sa ľahko a dobre prispôsobí vašej tvári. Veľké tvrdené sklo v tvare sĺz zväčšujú horizontálne a vertikálne perspektívu a šírku pohľadu pod vodou.

Ešte lepšie priľnutie k tvári vďaka silikónu

Masky Spokey sú vyrobené pomocou najnovších technológií. Sú dobre utesnené, čo znamená, že sa voda počas potápanie nedostane dovnútra a použitie masky je tak naozaj bezpečné!

Šnorchel umožňuje pohodlné dýchanie pod vodou

Šnorchel pre šnorchlovanie Spokey BORNEO je tou najlepšou voľbou: je vyrobený tak, aby sa voda nedostala dovnútra. Tento šnorchel je ideálnou voľbou ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých milovníkov šnorchlovania. Navrhnutý pre pohodlné a ľahké dýchanie počas šnorchlovanie. Naviac má sponu pre uchytenie k maske. Šnorchel je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú dlhé a uspokojivé používania.

Spodný ventil, anti-wave koncovka a horná blokáda bráni vniknutiu vody do šnorchlu

Pre úplné pohodlie pri používaní je vhodné sa riadiť odporúčaniami odborníkov:
Je dôležité, aby maska bola ideálne prispôsobená tvaru tváre. Preto najprv priložte masku na tvár, a až potom upravte jej veľkosť pomocou regulovateľného pásku.

Pre zabezpečenie dlhšej trvanlivosti masky, ju po každom použití dôkladne opláchnite pod tečúcou vodou. Po usušení masku skladujte v chlade a chráňte pred slnečným žiarením.

URČENÉ:
Rekreačné šnorchlovanie

parametre:
maska:
sklo: tvrdené TG
sklo v tvare slzy zväčšuje pozorovací uhol ako horizontálne, tak vertikálne
rám: PC
lícnice: čierny silikón
pásik: čierny silikón, možnosť regulácie dĺžky
šnorchel:
náustok: silikón
rúrka: PVC
spona (možnosť pripnutia k maske)
spodný ventil a koncovka anti-wave
horná blokáda brániace vniknutiu vody do šnorchlu

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Celotvárová maska Spokey Hampi

Zaoblené sklo umožňuje jednoduchšie a komfortnejšie pohyb pod vodou. Skladací šnorchel (2 ventily). Lícnice liquid silikón, sklo PC, rám
do 3-5 dnů
28,25 €24,50
varianty
-13%

Celotvárová maska Spokey Karwi čierna

Celotvárová maska Karwi je určená pre šnorchlovanie na hladine. Maska ponúka panoramatické videnie a umožňuje dýchanie nosom aj ústami.
do 3-5 dnů
26,90
varianty

Spokey Cefeusz sada okuliare + šnorchel

Spokey Cefeusz sada okuliare + šnorchel. Materiál: tvrdené sklo trojvrstvové a vysoko kvalitné silikónové tesnenie, pohodlný, prispôsobivý náustok, široké
skladom (2 ks)
16,75 €13,60
varianty
-19%