+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Športové potreby Vodné športy Potápačské masky

Celotvárová maska Spokey Karwi čierna

Celotvárová maska Spokey Karwi čierna

Katalogové číslo: 12672|Značka: Spokey

Celotvárová maska Karwi je určená pre šnorchlovanie na hladine. Maska ponúka panoramatické videnie a umožňuje dýchanie nosom aj ústami. Poznávajte podmorský svet s touto maskou, ktorá vám umožní dýchať úplne prirodzene.

Zvolte variantu:

19,10 € s DPH
26,40 € / Ušetríte: 7,30 € (-28%)

20+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Celotvárová maska Spokey Karwi čierna:

Celotvárová maska Karwi je určená pre šnorchlovanie na hladine. Maska ponúka panoramatické videnie a umožňuje dýchanie nosom aj ústami. Poznávajte podmorský svet s touto maskou, ktorá vám umožní dýchať úplne prirodzene.

Šnorchlovanie je šport, ktorý vám umožní sledovať podvodná život. Jedná sa o plávaní na vodnej hladine s ponorenou tvárou vo vode.

šnorchlovanie #veSpokeyStylu

Celotvárová maska pre potápanie Spokey Karwi bola vytvorená pre všetkých, ktorí majú radi podvodný svet a jeho magickú faunu a flóru. Vďaka nej môžete pohodlne pozorovať podvodný svet zblízka. Celotvárová maska Karwat bola vytvorená pre tých najnáročnejších užívateľov a nadšencov podvodných dobrodružstiev. Materiály najvyššej kvality zaručujú bezpečnosť pod vodou, a dlhú životnosť produktu. Tvar masky a silikónové lícnice zaisťujú jednoduchú priľnavosť masky k tvári. Vďaka veľkému sklu sa zväčšuje širokouhlé zorné pole a viditeľnosť pod vodou.

Celotvárová maska je doplnená jednoduchým, skladacím šnorchlom s tesnením, ktorý má dva uzatvárateľné ventily a dva kanály pre nádych a výdych. Toto riešenie zabraňuje vniknutiu vody do masky počas potápania. Pri ponorení celej masky do vody, sa ventily automaticky zdvihnú a zablokujú prístup k celej maske. Dôležité tiež je, že teplý vzduch, ktorý vydychujeme počas plávania sa dostáva von, vďaka čomu sa skla v celotvárové maske nezahmlievajú.

Celotvárové masky Spokey boli vyrobené za pomoci najnovších technológii. Sú dobre utesnené, čo zabraňuje vniknutiu vody do masky. Aby bola zachovaná plná bezpečnosť, je v prednej časti masky ventil, ktorý umožňuje vyfúknutie nežiadúce vody z masky von. Vďaka tomu je používanie celotvárových masiek Spokey bezpečné!

Zapamätajte si magické chvíle s držiakom na kameru

Pamiatka na dovolenku? Natočte si video! Celooobličejová maska Karwat má držiak na kameru, ktorý môžete kedykoľvek pripevniť k maske a natočiť si tak svoje podvodné dobrodružstvo.

Súčasťou balenia je sieťový obal a opakovane použiteľný vak, ktorý chráni masku pred pieskom a soľou.

maska
Kvalitné materiály, z ktorých je maska vyrobená, zaručujú jej dlhú životnosť. Tvar masky zaisťuje perfektnú priľnutie k tvári a veľké sklo umožňuje skvelú viditeľnosť a široké zorné pole.

šnorchel
Rovný, s dvoma ventilmi a dvoma kanálmi pre nádych a výdych, vyrobenými z tých najkvalitnejších materiálov.

Starostlivosť o masku
Masku po každom použití riadne opláchnite pod tečúcou vodou pre odstránenie nečistôt, soli a chlóru.

URČENÉ
rekreačné potápanie

parametre:
sklo: ploché PC
šnorchel: rovný, skladaný s dvoma ventilmi a dvoma kanálmi pre nádych a výdych
lícnice: liquid silikón
rám: ABC
pásik: elastický, nastaviteľný
súčasťou balenia: odnímateľný držiak na kameru
balené v sieťke
dostupná vo veľkostiach: S / M, L / XL

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole

Podobné produkty

Spokey BORNEO Sada na šnorchlovanie maska + šnorchel

Sada pre šnorchlovanie - maska + šnorchel Spokey BORNEO s jedinečnými sklami v tvare sĺz - ich tvar zväčšuje
do 3-5 dnů
17,37 €16,00
-8%

Celotvárová maska Spokey Karwi biela

Celotvárová maska Karwat je určená pre šnorchlovanie na hladine. Maska ponúka panoramatické videnie a umožňuje dýchanie nosom aj ústami.
do 3-5 dnů
26,40 €22,90
varianty
-13%

Celotvárová maska Spartan F2

Poznávajte podmorský svet s touto maskou, ktorá vám umožní dýchať úplne prirodzene. Celotvárová maska je určená pre šnorchlovanie na
skladom (1 ks)
26,40 €19,10
varianty
-28%