+421 944 262 360Po-Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Kolobežky Kolobežky klasické Kolobežky do mesta

Kolobežka Kickbike Freeride

Kolobežka Kickbike Freeride

Doprava zadarmo
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 11255|Značka: Kickbike

Flexibilná kolobežka do mesta, na ceste aj do terénu. Stroj pre deti i dospelých, ktorého obratnosť si zamilujete. Kolobežka série G4 s oceľovým rámom. Nosnosť 90 kg. Kola 20"/12".

Zvolte variantu:

229,00 € s DPH

5+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Kolobežka Kickbike Freeride:

Flexibilná kolobežka do mesta, na ceste aj do terénu. Stroj pre deti i dospelých, ktorého obratnosť si zamilujete. Kolobežka série G4 s oceľovým rámom. Nosnosť 90 kg. Kola 20"/12". Vďaka svojej malej veľkosti má výhodu pre jednoduché skladovanie a dopravu. Jazda do školy alebo práce, pribaliť ho na aktívnu dovolenku - nič nie je pre Freeride problém.
Kolobežka je už z výroby vybavená praktickým stojanom, blatníky, zvončekom a odrazovým sklom, čo nebýva u iných výrobcov obvyklé. Veľakrát sa za tieto praktické doplnky dopláca nemalé sumy.

Vhodná pre vek od 6let až po výšku postavy 180cm.

Kickbike Freeride rozměry
História kolobežky z Fínska:
Kolobežky Kicbike pochádzajú z dielne bývalého kardiochirurga, famózneho orientačného bežca a milovníka jazdy na fínskej ledoběžce Hannu Vierikka. Aby si zabezpečil možnosť trénovať aj v letnej sezóne tak si niekedy okolo roku 1991 zostrojil svoju prvú kolobežku. Čím do budúcna odštartoval veľmi úspešnú cestu koloběžkovým svetom. V priebehu rokov sa Hannu cez prelomový Kickbike Milenium Racing, prvý sériovo vyrábanú kolobežku s pomerom koleso 26"x16", prepracoval až k dnešnému stavu, kedy ponúka celkom trinásť modelov kolobežiek pre rôzne použitie. Kolobežky majú svoj typický dizajn, ktorý je zhodný pre všetky modely, kedy je rámová trubka ohnutá z jedného dielu a je na ňu navarená iba hlavová trubka, stúpadlo a zadnej vidlice. Jednoduché a zároveň geniálne... Úspešná konštrukcie preverená státisícmi kilometre jazdy. Navyše od roku 2007 je kompletne celá serie MAX vyrábaná z hliníka. Čo samozrejme zaisťuje vynikajúci tuhosť a ľahkosť rámu. Pre zachovanie priaznivej ceny zostala aj oceľová serie G4.
Zakúpením kolobežky Kickbike sa tiež podieľate na vytváraní tohto úžasného príbehu. Preto táto kolobežka nesmie chýbať v stajni žiadneho správneho kolobežkára.

Kolobežka Kickbike Freeride - súbory k stiahnutiu:

Návod
25 let Kickbike - IMAGE BOOK

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole