+421 944 262 360Po-Čt 10.00-17.30, Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Elektrokolobežky Elektrokoloběžky skladacie Elektrokoloběžky motor 600 W

Elektrická kolobežka W-TEC Tendeal 700W 10"

Elektrická kolobežka W-TEC Tendeal 700W 10"

Doprava zadarmo
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 13989|Značka: W-TEC

Plne odpružená elektrokolobežka s fantastickým výkonom a extra širokým nášľapom! Dôjde až 45 km ďaleko a unesie maximum 120 kg.

vypredané

Ospravedlňujeme sa, ale bohužiaľ tento tovar nie je možné zaslať na Slovensko.

Tento tovar bol 26.06.24 definitívne vyradený z predaja.
Ale nezúfajte, určite pre vás nájdeme iný produkt.
Skúste najskôr použiť vyhľadávanie, alebo nás kontaktujte. Radi vám poradíme.

5+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna1
  • Podobné

Elektrická kolobežka W-TEC Tendeal 700W 10":

Plne odpružená elektrokolobežka s fantastickým výkonom a extra širokým nášľapom! Dôjde až 45 km ďaleko a unesie maximum 120 kg. W-TEC Tendeal 10" je supervýkonná e-kolobežka, s ktorou už nikdy nikam neprídete neskoro! S bezkomutátorovým motorom s výkonom 700W a maximálnou rýchlosťou 40 km/h si to totiž bez problémov rozdáte s vetrom o preteky. Okrem výkonu je ale najväčším lákadlom odpruženie na oboch kolesách. Už vás nerozhodia nepríjemné nástrahy terénu a jazda tak bude nádherne plynulá! Za jazdy vás tiež podrží extra široký nášľap s protišmykovými úchopmi. Pridajte k tomu vysokú nosnosť 120 kg a máte ekologický dopravný prostriedok pre každého.

Elektrokolobežka sa vám samozrejme ľahko prispôsobí - či už nastaviteľnou výškou riadidiel (83 - 120 cm) alebo rýchlosťou jazdy. Na displeji si môžete nastaviť rovno 3 rýchlostné režimy podľa toho, ako veľmi sa ponáhľate. Jazdu potom budete mať pod kontrolou vďaka spoľahlivým kotúčovým brzdám. W-TEC Tendeal sa ale nerobí len za jazdy - akonáhle ju niekde postavíte a uzamknete pomocou diaľkového ovládania, žiadny zlodej nemá šancu. Pri najmenšom pohybe spustí alarm na celé okolie!

Odpruženie na prednom aj zadnom kolese je zárukou nebývalého pohodlia na ceste aj v miernom teréne! V kombinácii s nafukovacími 10" kolesami sa tak nemusíte báť nečakaných hrboľov a ďalších prekážok - kolobežka nárazy pohltí a postará sa tak o krásne plynulú jazdu.

Na situácie, kedy sa na jazdenie necítite, ale chcete si vziať e-kolobežku so sebou, je tento model poctivo pripravený. Vďaka skladaciemu mechanizmu predstavec jednoducho odistíte a sklopíte až k nášľapu. Potom sklopíte ešte samotné riadidlá a máte postarané - kolobežka je razom kompaktnejšia a lepšie sa prenáša z miesta na miesto. Tiež sa ľahko zmestí do kufra auta.

S bezkonkurenčným výkonom 700W a maximálnym dojazdom až 45 km ste pripravení na poriadnu jazdu. Reálny dojazd samozrejme záleží aj na externých podmienkach, ako je povrch alebo profil trate, aj tak ale môžete vyjsť na slušný výlet. Skvelým ukazovateľom je tiež vysoký uhol stúpania 15°. S nastaviteľnou maximálnou rýchlosťou do 40 km/h potom máte o zábavu postarané!

Model W-TEC Tendeal je perfektne vybavený na pohyb v mestskom prostredí. Vyššie spomínané prednosti dopĺňa praktický stojan, blatníky a v neposlednom rade osvetlenie a smerovky, bez ktorých sa vonku nezaobídete. Určite sa hodí aj vstavaný klaksón. A v neposlednom rade je tu USB port na nabíjanie telefónu!

Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie - pokiaľ nie je možné batériu vybrať) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.
 

Vložiť otázku

Poraďna

avatar uživatele

Martin Pokorný  —  před 5 měsíci (18.02.2024,10:57)1

Dobry den. Potřebuji zjistit kde se dá sehnat a tuto koloběžku zadní blatník. Děkuji za odpověď.

Manvel

Dobrý den, pokud byl koloběžka u nás zakoupena, zašlete číslo objednávky nebo faktury, díl zajistíme ze servisu u výrobce. V opačném případě se obraťte na prodejce, kde bylo zboží zakoupeno.

manvel - před 5 měsíci (19.02.2024,10:07)

Otázka do poradne

Produkt už nie je aktívny, komentáre už nemožno vkladať.