+421 944 262 360Po-Čt 10.00-17.30, Pia 10.00-16.00

CZ SK

Info o nákupe Recenzie Kontakty

Menu

Športové potreby Kolieskové korčule Dámske kolieskové korčule

Kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO W

Kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO W

výhodnějšie o 44%
Doprava zadarmo
Záruka 24 m.

Katalogové číslo: 11842|Značka: K2

Model 2024. Revolučná patentovaná technológia jednostranného rámu VO2 S u kolieskových korčúľ pre pokročilejších korčuliarky.

Zvolte variantu:

VÝPREDAJ!
173,80 € s DPH

50+ zákazníkov už u nás tento tovar nakúpilo

  • Popis
  • Poraďna0
  • Podobné

Kolieskové korčule K2 VO2 S 90 PRO W:

Model 2024. Revolučná patentovaná technológia jednostranného rámu VO2 S u kolieskových korčúľ pre pokročilejších korčuliarky. Jednostranný rám VO2 je moderná a inovatívna konštrukcia pre kolieskové korčule, ktorá vám poskytuje vysokú úroveň podpory, stabilitu a presnosť pri korčuľovaní.
Tento rám je navrhnutý tak, aby sa znížil hmotnosť korčúľ a zároveň zvýšil tuhosť a výkon. Vďaka svojmu jednostrannému dizajnu je rám VO2 oveľa pevnejší ako klasické dvojité rámy, čo zaisťuje lepšiu kontrolu nad korčuľami a väčšiu účinnosť prenášanej sily.

Rám VO2 je vyrobený z ľahkých, ale pevných materiálov, ako je napríklad hliník alebo uhlíkové vlákno, čo zaisťuje, že sú korčule dostatočne pevné a zároveň dostatočne ľahké na jednoduché ovládanie. Vďaka svojmu dizajnu a kvalitným materiálom sú korčule s rámom VO2 vhodné ako pre rekreačných korčuliarov, tak aj pre profesionálov.

Ak hľadáte korčule, ktoré vám poskytnú vynikajúcu podporu, stabilitu a kontrolu pri korčuľovaní, jednostranný rám VO2 je skvelou voľbou. S týmito korčulami si užijete skvelú jazdu a môžete si byť istí, že máte na nohách kvalitné a moderné korčule, ktoré vám umožnia dosiahnuť vaše korčuliarske ciele.
Na dokonalú cirkuláciu vzduchu a ochladzovanie nohy počas jazdy slúži Vortech Ventilation systém. Rýchle a efektívne dotiahnutie korčule dosiahnete pomocou rýchloupínacieho systému Speed Lacing.

Kolieska: 90mm 83A
Ložiská: ILQ 9 Classic Plus
Vortex Ventilation System
Rám: VO2-S Frame

Vložiť otázku

Poraďna

Otázka do poradne

Menopovinné
E-mailpovinné
Komentárpovinné pole